CURRENT ALLOTTED TA FOR EACH BRANCH

TA_ID Name Enrollment Number Course Alloted
S1924 Roshan Kumar choudhary 18115087 EEN 104 Electrical Measurement and Measuring Instruments
S1925 Jonti Kumawat 18115047 EEN 104 Electrical Measurement and Measuring Instruments
S1926 Harsh Kesarwani 18113052 EEN 102 Network Theory
S1927 Shivang Bhawsar 18115096 EEN 102 Network Theory
S1928 Raman Walia 18115079 EEN 106 Analog Electronics
S1929 Aadarsh Mishra 18115001 EEN 106 Analog Electronics
S1950 Inzamam 18115042 MIN 106 Engineering Thermodynamics
S1966 Aryan Raj 18115022 MAN 002 Mathematical Methods
S1967 Rahul Jaiswal 18115076 MAN 002 Mathematical Methods
S1968 Pranay Jain 18112053 MAN 002 Mathematical Methods

TA_ID Name Enrollment Number Course Alloted
S1937 Karan Sharma 18112033 CHN 102 Material and Energy Balances
S1938 Himanshu Seervi 18112027 CHN 104 Fluid Dynamics
S1939 Vinay Agarwal 18118083 CHN 106 Thermodynamics and Chemical Kinetics
S1940 Muskan 18112042 CHN 106 Thermodynamics and Chemical Kinetics
S1941 Narpat Singh 18112044 CHN 102 Material and Energy Balances
S1942 Vivekanand Verma 18112089 CHN 102 Material and Energy Balances
S1943 Anurag Jaiswal 18112013 CHN 102 Material and Energy Balances
S1945 Prateek Gupta 18112056 CYN 002 Organic and Inorganic Chemistry
S1946 Vatsal Agarwal 18112086 CYN 002 Organic and Inorganic Chemistry
S1949 Shuvam Samadder 17112076 EEN 112 Electrical Science
S1969 Shikhar saxena 18112074 MAN 002 Mathematical Methods
S1970 Swapnil Vatsal 18118074 MAN 002 Mathematical Methods
S1971 Arjun Aryan 18112015 MAN 002 Mathematical Methods
S1978 Ritik Gupta 18112067 CHN 104 Fluid Dynamics
S19001 Shubham Kumar 18118066 CYN-006

TA_ID Name Enrollment Number Course Alloted
S1951 Noor Nisha 18117065 MIN 104 Manufacturing Technology
S1952 Vedansh Jain 18115118 MIN 106 Engineering Thermodynamics
S1955 Mahek Raina 18117051 MIN 108 Engineering Drawing
S1963 Abhilash Mittal 18410002 MAN 004 Numerical Method
S1964 Udit Kalani 16312029 MAN 106 Data Structures
S1965 Saakshi Choudhary 18117087 PHN 008 Electromagnetic Theory
S1976 Yash Kute 18410027 MAN 004 Numerical Method

TA_ID Name Enrollment Number Course Alloted
S1905 Suteekshn Mahajan 18119040 MIN 110 Fluid Mechanics
S1956 Omkar Bhalerao 18119023 MIN 108 Engineering Drawing
S1957 VIPUL BANSAL 18119043 MAN 006 Probability and Statistics
S1951 Noor Nisha 18117065 MIN 104 Manufacturing Technology

TA_ID Name Enrollment Number Course Alloted
S1934 Harshal Mittal 16116020 CSN 102 Data Structures
S1935 Leshna Balara 18114044 CSN 102 Data Structures
S1936 Aditya Doneria 17116005 ECN 104 Digital Logic Design
S1948 Arham Habib 18112014 EEN 112 Electrical Science

TA_ID Name Enrollment Number Course Alloted
S1930 Anmol Khemuka 18114007 MAN 010 Optimization Techniques
S1931 Kavya Barnwal 18114039 CSN 106 Discrete Structures
S1932 Masih Ahmed 18117056 CSN 106 Discrete Structures
S1933 Ankit Dhankhar 16114014 CSN 102 Data Structures
S1936 Aditya Doneria 17116005 ECN 104 Digital Logic Design
S1960 Vidhit jain 18312033 ECN 102 Fundamentals of Electronics
S1974 Dhruv Kumravat 18312012 ECN 102 Fundamentals of Electronics

TA_ID Name Enrollment Number Course Alloted
S1906 Parth Singh Parihar 18118047 CYN 006 General Chemistry II
S1907 Deep Behal 17118019 MTN 104 Structural Metallurgy
S1908 VATSAL KHANDELWAL 18118081 MTN 102 Metallurgical Thermodynamics
S1909 Om Pawaskar 18118046 MTN 102 Metallurgical Thermodynamics

TA_ID Name Enrollment Number Course Alloted
S1914 Kamini Kumari 18113068 CYN 008 General Chemistry
S1921 Kanishk Singal 18410009 ESN 102 Physical Geology
S1922 Jashan Grover 18410008 ESN 104 Crystallography and Mineralogy
S1952 Vedansh Jain 18115118 MIN 106 Engineering Thermodynamics
S1963 Abhilash Mittal 18410002 MAN 004 Numerical Method

TA_ID Name Enrollment Number Course Alloted
S1920 Piyush 18411021 HYN 102 Hydrology
S1921 Kanishk Singal 18410009 ESN 102 Physical Geology
S1923 Ashutosh Pal 18411008 ESN 104 Crystallography and Mineralogy
S1958 Kaaira Gupta 18411015 MAN 006 Probability and Statistics
S1975 AKASH KURMI 18312005 PHN 008 Electromagnetic Theory

TA_ID Name Enrollment Number Course Alloted
S1910 Shreyansh Kothari 18113128 CYN 008 General Chemistry
S1911 Yugant Kumar 18113150 CYN 008 General Chemistry
S1912 Sanskar Nigoti 18113119 CEN 108 Fluid Mechanics
S1913 Akash Kunal 18113006 CEN 108 Fluid Mechanics
S1914 Kamini Kumari 18113068 CYN 008 General Chemistry
S1915 Yashasvi Budhwar 18113148 CEN 102 Solid Mechanics
S1916 Shubham Goyal 18113130 CEN 102 Solid Mechanics
S1958 Kaaira Gupta 18411015 MAN 006 Probability and Statistics
S1959 Rizul bansal 18113112 MAN 006 Probability and Statistics
S1977 Chidella Vaibhavi 18113037 CEN 104 Water Supply Engineering

TA_ID Name Enrollment Number Course Alloted
S1953 Sawarnik Kaushal 18312027 MAN 102 Linear Algebra
S1960 Vidhit jain 18312033 ECN 102 Fundamentals of Electronics
S1961 Nikunj Goyal 18312020 MAN 004 Numerical Method
S1962 Shubham jindal 18312031 MAN 004 Numerical Method
S1974 Dhruv Kumravat 18312012 ECN 102 Fundamentals of Electronics
S1975 AKASH KURMI 18312005 PHN 008 Electromagnetic Theory

TA_ID Name Enrollment Number Course Alloted
S1901 Pradum Kumar 18111023 BTN 106 Biochemistry
S1902 Sanchit verma 18111025 CYN 002 Organic and Inorganic Chemistry
S1903 Ujjwal Kumar 18111030 BTN 102 Process Calculations
S1904 Wagh Vishal Natha 18111032 BTN 104 Cell Biology
S1968 Pranay Jain 18112053 MAN 002 Mathematical Methods

TA_ID Name Enrollment Number Course Alloted
S1917 Shivam MIshra 18310016 CYN 102 Physical Chemistry
S1918 Ghanshyam Rathod 18310006 CYN 104 General Organic and Inorganic Chemistry
S1919 Ghanshyam Rathod 18310006 CYN 106 Basic Analytical Chemistry
S1962 Shubham jindal 18312031 MAN 004 Numerical Method

TA_ID Name Enrollment Number Course Alloted
S1944 Anuj Singh 18112012 CYN 002 Organic and Inorganic Chemistry
S1947 Rakshit Kumar 18121019 EEN 112 Electrical Science
S1953 Sawarnik Kaushal 18312027 MAN 102 Linear Algebra